I 2020 fikk blant andre disse støtte fra oss:

17. mai på Valderøya
17. mai Vatne og Tennfjord
17. mai-feiring i Spjelkavik 2020
Aalesund Roklubb
Aalesund svømme- og livrednings klubb
Aalesunds løpevenner
Aalesunds Turnforening
Aksla IL
Bli med og syng jula inn
Blindheim IL
Blindheim skolekorps og drill
Brattvåg Barneskule, 6. trinn
Brattvåg IL
Brattvåg Janitsjar
Brattvåg Skulekorps
Eidsdal Helselag
Eidsdal Musikkorps
Ellingsøy IL
Ellingsøy Skolekorps
Emblem IL
Emblem IL Lysløype
Emblem Skolekorps
Engesetdal bygdelag
Engesetdal og Skodje Skytterlag
Filmfestival Weniff
Fiskerstrand IL
Fiskerstrand skulekorps
Fjord Cadenza
Fjørtoft turn og idrettslag
FK Fortuna Ålesund
FK Sykkylven
Flem Skulekorps
Forskerfabrikken Norge
Giske Hestesportklubb
Giske IL
Giske motorsportklubb
Glomset IL
Godøy Brass
Godøy IL
Godøy skulekorps
Godøyhallen
Haramsøy Skulekorps
Hatlane Skolekorps
Hatlehol Skolekorps
Hessa og Aspøy skolemusikkorps
Hildre I.L/ Gropa Racing
Hundeidvik Fotballfestival
Ikornes Idrettspark
IL Lauparen
IL Ravn
IL Valder
Kirkens SOS Møre og Romsdal
Langevåg IL
Langevåg Skulekorps
Langevåg Skytterlag
Larsgården Skolekorps
Lepsøy Skulekorps
Lerstad Skolekorps
LHL Ålesund, Sula og Giske
Liabygda Idrettslag
Martin Linge Huset
Mauseidvåg og Solevåg IL, håndball
Møre Karateklubb
Møre og Romsdal kretslag langrenn
Natteravnene - Magasinet Gatelangs
Nordborg I.L.
Norddal/Eidsdal/Geiranger Fotballklubb
Nordøy Idrettslag
Nordøyhallen AS
Norges Handikapforbund/Bell media
Putti Plutti Pott
SIF/HESSA
Skodje Aktivitetsarena/Skodje IL
Skodje Blandakor
Skodje IL
Skodje Skulekorps
Skodje Trialklubb
Solevåg Skulekorps
Spjelkavik IL
Spjelkavik Skolekorps
Sportsklubben Guard
Sportsklubben Herd
Sportsklubben Rollon
Stordal Idrettslag/Fjellservice
Stordal IL, fotballgruppa
Stordal IL, langrenn
Stordal Skulekorps
Stordalhallen
Storfjordlangrenn
Stranda Skulekorps
Sula Danseklubb
Sunnmøre Data og Kultur
Sykkylven Skulekorps
Synnylven skytterlag og Synnylven idrottslag
Søvik og Gamlem skulekorps
Tomra Brass Band
Tomrefjord IL, fotball
Tomrefjord Skulekorps
Tresfjord Skytterlag
Valderøy Frilynde Ungdomslag
Valldal Hornmusikklag
Valldal Idrettslag
Valldal IL
Valldal Skule
Valldal Skulekorps
Valldal Skyttarlag
Valldal Trialklubb
Vatne Tennfjord musikkorps
Velledalen Skulekorps
Vestnes (og Daugstad-Vike)Skulekorps
Vestnes Varfjell IL
Vestnes Varfjell IL Kampsport
Vestrefjord skulekorps
Vigra IL
Vigra og Valderøy Skulekorps
Ørskog 17. mai komite
Ørskog fotballgruppe J16
Ørskog Idrottslag
Ørskog Skulekorps
Ørskog Skytterlag
Ørskoghallen
Ålesund Badmintonklubb
Ålesund Bryteklubb
Ålesund Folkehøyskole
Ålesund Friidrett
Ålesund Golfklubb
Ålesund Innebandyklubb
Ålesund Sharks Basketballklubb
Ålesund sportsdrill
Ålesund Tennisklubb
Ålesunds seilforening
Åse Skolekorps