Ålesund Sportsdrill.jpg

Disse fikk støtte

Dette er de aller fleste som mottok støtte fra oss i 2016.

 

1. Stette Speidergruppe
1. Vegsund speidergruppe
17. mai feiring for Vatne og Tennfjord
17. mai komite 4. kl. Lerstad Skole
17. mai komite Blindheim skolekrets
17. mai komite i Valldal
17. mai komiteen for Spjelkavik
17. mai Ålesund sentrum
17. maiarrangement på Emblem
4. Ålesund speidergruppe
Aalesunds Fotballklubb
Aalesund Roklubb
Aalesund Svømme og Livredningsklubb
Aalesunds Turnforening
Aspøy Skole
Blessing (KFUK-KFUM barnekor på Sula)
Blindheim il
Blindheim Skolekorps
Brattvåg IL
Eidsdal Musikkorps
Ellingsøy IL
Ellingsøy Skolekorps
Emblem IL
Emblem IL (Skatebane)
Emblem Skulekorps
Engesetdal og Skodje Skytterlag
Fagerlia VGS
Fiskarstrand IL
Fjord Cadenza Festivalen
FK Fortuna Ålesund
FK Sykkylven
Flisnes Skole
Foreningen kulturhuset Dragen
Giske IL
Giske Motorsport klubb
Giske Rotaryklubb
Gjallarhorn
Godøy Idrettslag
Godøy IL
Godøy Kystmuseum. Giskekalenderen
Godøyhallen
Haram Handballklubb
Haramsøy Skule, 9. klasse
Hatlane Skolekorps/Nørvasund
Hatlehol Skolekorps
Hessa IL
Hundeidvik Fotballfestival
Hundeidvik Idrettslag
IL Valder
Kirkens SOS
KRIK Vestnes
Langevåg diskgolf
Langevåg IL, fotball
Langevåg Røde Kors
Larsgården Skolekorps
Lepsøy Idrettslag
Lerstad Skolekorps
Møre og Romsdal Kretslag langrenn
Natteravnmagasinet Gatelangs
Norborg Anleggsutvikling
Norborg IL (Søvik)
Norddal/Eidsdal/Geiranger Fotballklubb
Nordvesten/Tomra Ørskog Festivalen
Nordøy Idrettslag
Nordøyhallen AS
Reklameprint AS
Sirius Møre
Sjøholt Atletklubb
Skarbøvik IL, fotball
Skodje IL Stadionreklame
Solevåg skulekorps
Solnør Gård / Ålesund Golf
Spjelkavik Alpin
Spjelkavik Drillklubb
Spjelkavik idrettslag håndballgruppa
Spjelkavik IL Fotball
Spjelkavik Kyrkje
Spjelkavik skolekorps
Sportsklubben Herd
Sportsklubben Rollon
Sportsklubben Varding
Stordal IL
Stordal IL, langrenn
Stordalhallen
Storfjord Langrenn
Stranda IL Alpin
Sula Danseklubb
Sulaposten
Sunnmøre frilynde Ungdomssamlag
Sunnmøre Krins av Norges KFUK-KFUM
Sykkylven Motokross klubb
Sylte Ungdomsklubb
Synnylven IL
Tomrefjord IL, fotball
Tresfjord Karateklubb
Tresfjord Skytterlag
UHØRT
Ungdomskoret Respons
Valldal IL, fotball
Valldal skulekorps
Vatne Frilynde Ungdomslag-Barnelaget
Velledalskoret
Vestnes Skolekorps
Vestnes Varfjell IL
Vigra IL
Vigra og Valderøy Skulekorps
Ørskog Brass
Ørskog Idrottslag, forballgruppa
Ørskog IL
Ørskog IL, fotball
Ørskog Skyttelag
Ørskoghallen
Øverås Idrettslag
Ålesund Golfklubb
Ålesund og Omegn Cycleklubb
Ålesund Seniorfestival
Ålesund Sharks Basketballklubb
Ålesund Sportsdrill
Ålesund-Sunnmøre Turistforening
Ålesund Symfoniorkester
Ålesund Tennisklubb