Støtte 2016

TAFJORD ønsker å takke for samarbeidet i 2015. I året som har gått har vi støttet mange lag og organisasjoner i sitt viktige arbeid for barn og unge.

Sammen med dere ønsker vi å bidra til mer moro, positive aktiviteter og gode opplevelser for barn og unge i regionen vår. Uten ildsjeler og et stort apparat av foreldre, besteforeldre, onkler og tanter ville mange idretts- og kulturarenaer vært utilgjengelig for de som vokser opp i dag. Vi i TAFJORD er glad for å kunne bidra til at det fortsatt finnes et stort tilbud til barn og unge og det gleder oss at nye aktiviteter kommer til.

  

Her er noen av de vi støttet og samarbeidet med i 2015

 

AaFK
Aalesund Svømme og Livredningsklubb
Blindheim 17-mai komité
Blindheim IL "TAFJORD cup"
Brattvåg IL
Brattvåg Skulekorps
Emblem skolekorps
Engesetdal og Skodje Skytterlag
Fiskarstrand IL
Fiskarstrand KFUK-KFUM speidere
Fjord Cadenza Festivalen
FK Fortuna
FK Sykkylven
Folkestad Bros
Fotballklubben Norddal / Eidsdal / Geiranger
Friluftsrådet for Ålesund og omland, "Stikk ut"
Giske IL
Giske Motorsport klubb
Gjallarhorn
Godøy IL Turgruppa
Godøy Museumslag
Godøyhallen
Hellesyltdagane
Hessa IL
Hundeidvik Fotballfestival
Hødd, Fotball
IL Valder
J
ubasong, barnekor
Kor Tøft, barnekor
Langevåg diskgolf
Langevåg IL, fotball
Langevåg IL, håndball
Langevåg Skulekorps
Lerstad 17.mai komite
Momentium
Norborg IL (Søvik)
Norddal, Eidsdal og Geiranger IL, Fotball
Nordøyhallen
Nørvasund skolekorps 17. mai
Røde Kors
Skarbøvik IL, fotball
Skodje 17. mai komité
Skodje IL, A-lag
Skodje KFUK-KFUM speidere
Skodje Trial
Solnør Gård / Ålesund Golf
Spjelkavik Drill
Spjelkavik IL, Fotball
Spjelkavik og omegn friidrettsklubb
Spjelkavik skolekorps 17. mai
Sportsklubben Herd
Sportsklubben Rollon
Stordal IL, langrenn
Stordal Skulekorps
Stordalhallen
Stranda IL Alpin
Stranda IL, fotball
Stranda Skyttarlag
Sula Frivilligsentral
Sykkylven Motocross klubb
Synnylven IL
Tindrande Eidsdal
Tomrefjord IL, fotball
Tresfjord karateklubb
Tresfjord Skytterlag
Tresfjordrevyen
Truskaren Vel
UHØRT (Ungdomskor)
UKM 2015 Giske
Ungdommens kommunestyre i Ørskog
Ungdomskoret Respons
Valderøy 17. mai komité
Valldal IL, langrenn
Valldal skulekorps
Vatne Juniorkorps
Vestlandsmesterskap i Skiskyting
Vestnes Islandshestforening
Vestnes skolekorps
Vestnes Varfjell IL
Vigra IL
Vigra IL Bueskyttere
Vigra og Valderøy ungdomsmusikk
Ørskog Brass
Ørskog IL, fotball
Ørskog Skytterlag
Ørskoghallen
Ålesund Bueskytterklubb
Ålesund Friidrettsklubb
Ålesund Golfklubb
Ålesund Håndball
Ålesund og Omegn Cycleklubb
Ålesund sentrum 17-mai komité
Ålesund sportsdrill
Ålesund Turnforening