Nordvest Fiber ble fusjonert med Tafjord Connect i desember

 

Dette innebærer at Tafjord Connect snart overtar evering av fibertjenestene, fakturering og kundeservice i løpet av januar 2026.

  • Du vil få nytt produkt fra oss som er mest mulig likt det du har i dag.
  • Du får lokal kundeservice og oppfølging fra TAFJORD når overføringen er fullført. Trenger du hjelp med produkt og tjenester levert av Altibox før den tid, tar du kontakt med kundesenteret deres.
  • Har du TV fra Altibox vil du nå tjenesten fra Telia. Les mer om Telia Play her
  • Dersom du ikke aksepterer endringene, har du rett til å si opp avtalen uavhengig av eventuell bindingstid.
  • Du vil motta faktura fra TAFJORD Connect AS fra og med januar 2026.
  • Dersom du har avtalegiro knyttet til Nordvest Fiber, må du oppdatere denne.
  • eFaktura oppdateres automatisk.

Du er alltid velkommen til å kontakte oss hvis du lurer på noe i forbindelse med overgangen. Som lokal leverandør er det kort vei til både kundesenteret og Fiberpatruljen, som stiller opp når du trenger det.

Du vil få beskjed i god tid før endringer skjer, og vi holder deg oppdatert hele veien. Vi er glade for at vi snart kan ønske deg velkommen som kunde hos oss!