I 2021 fikk blant andre disse støtte fra oss:

17. mai Flisnes barneskole
17. mai Solevåg krins
17. mai Spjelkavik skolekorps 
17. mai på Valderøya
Aksla IL
Bedriftsidretten/Ålesund Maraton
Blindheim IL
Brattvåg IL
Den lille messingfabrikken
Eidsdal idrettslag
Eidsdal-Norddal Røde Kors
Ellingsøy IL
Emblem IL
Engesetdal og Skodje Skytterlag
Fiskerstrand IL
Fiskerstrand KFUK-KFUM Speidarar
Fjørtoft turn og idrettslag
FK Sykkylven
Forskerfabrikken Norge
Frelsesarmeen varmestue, Ålesund
Giske Hestesportklubb
Giske IL
Giske motorsportklubb
Glomset IL
Godøy IL
Godøy Museumslag/Giskekalenderen
Hatlane Skolekorps
Hatlehol Skolekorps
Hessa og Aspøy skolemusikkorps
Hildre I.L/ Gropa Racing
Hildre og Brattvåg Skyttarlag
Hjelpegruppen i Ålesund og omegn
Hundeidvik Fotballfestival
Høstscena, Ålesund Teaterfestival
Ikornes Idrettspark
IL Lauparen
IL Ravn
IL Valder
Langevåg IL
Langevåg Skytterlag
Larsgården Skolekorps
Martin Linge Huset
Mauseidvåg og Solevåg IL, håndball
Møre Karateklubb
Møre og Romsdal kretslag langrenn
Natteravnene - Magasinet Gatelangs
Nordborg I.L.
Norddal Idrettslag
Norddal/Eidsdal/Geiranger Fotballklubb
Nordøy Idrettslag
Nordøyhallen AS
Norges Handikapforbund/Ålesund
Nørvøy Ungdomskorps
SIF/HESSA
Skodje IL
Skodje Trialklubb
Solevåg Skulekorps
Speidernes Hus Ålesund
Spjelkavik IL
Sportsklubben Guard
Sportsklubben Herd
Sportsklubben Rollon
Steinerskolen i Ålesund - korps
Stordal IL, langrenn
Storfjord NTN Taekwon-do klubb
Storfjordlangrenn
Sula Danseklubb
Sula Idrettslag
Sunnmøre Data og Kultur
Sykkylven Motorcross Klubb
Synnylven skytterlag og idrottslag
Tomra Ørskog Festivalen Nordvesten
Tomrefjord IL, fotball
Tresfjord Skytterlag
Ungdomslaget Fram
Valderøy Frilynde Ungdomslag
Valldal Helselag
Valldal Idrettslag
Valldal Skyttarlag
Valldal Trialklubb
Vatne Frilynde Ungdomslag
Vatne Tennfjord musikkorps
Vestnes Varfjell IL
Vigra IL
West Nordic Int. Filmfestival Weniff
Ørskog Idrottslag
Ørskog Skulekorps
Ørskog Skytterlag
AaFK Fortuna
Ålesund Ballettskole
Ålesund Bryteklubb
Ålesund Friidrett
Ålesund Golfklubb
Ålesund Innebandyklubb
Ålesund Løpevenner
Ålesund Orkesterskole
Ålesund Roklubb
Ålesund Sharks Basketballklubb
Ålesund sportsdrill
Ålesund svømme- og livredningsklubb
Ålesund Tennisklubb
Ålesunds Seilforening
Ålesund Turnforening